system elektronicznego składania zleceń na usługi cięcia i oklejania świadczone przez firmę Lambud
Płyty i blaty
Fronty meblowe
Akcesoria
Promocje
Usługi
Nowości
O firmie

Firma Lambud została powołana do życia w 1992 roku w Białymstoku. Od samego początku zajmowaliśmy się sprzedażą laminowanych płyt drewnopochodnych i blatów roboczych oraz obrzeży dla stolarzy i producentów mebli. Z biegiem czasu obserwując rozwój rynku i potrzeby naszych klientów rozwinęliśmy także sprzedaż niezbędnych w naszej branży okuć i akcesoriów meblowych. 20 letnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć firmę, która nie tylko dba o swoich klientów ale stara się rozwijać w kierunkach, które gwarantują coraz pełniejszą i sprawniejszą ich obsługę.

Mottem przewodnim towarzszącym nam od samego początku działalności jest : „Do mebli mamy wszystko...”

Stawianie na współprace z najlepszymi dostawcami branży meblowej takimi jak Kronopol, Hettich, Blum, Nomet, Gamet, Polkemic, FGV, Henkel, Beko, Wiech, Laguna, Schilsner, Rehau, Peka, Drewpol, Niemman, Alwood i wieloma innymi, daje nam pewność, że produkty dostarczane naszym klientom są wysokiej jakości. Nasza wieloletnia działalność zyskała uznanie wśród wielu producentów jak i dostawców przykładem czego jest przyznanie nam przez Kronopol status Autoryzowanego Przedstawiciela którym jesteśmy już od wielu lat.

Z myślą o byciu stabilnym partnerem i wsparciem w realizacji nawet najśmielszych przedsięwzięć biznesowych naszych klientów zdecydowaliśmy się w 2001 roku rozszerzyć naszą działalność o realizację usług stolarskich. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu firmy Homag i OTT jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie w krótkim czasie i co najważniejsze w najwyższej jakości.

Po 20 latach działalności jesteśmy do Państwa dyspozycji w 3 oddziałach w Białymstoku, Olsztynie i Warszawie, w których codziennie ponad 20 handlowców stara się być najlepszym partnerem biznesowym dla naszych klientów.