system elektronicznego składania zleceń na usługi cięcia i oklejania świadczone przez firmę Lambud
Płyty i blaty
Fronty meblowe
Akcesoria
Promocje
Usługi
Nowości
Akcesoria
 

Uchwyty meblowe

W swojej ofercie posiadamy uchwyty kilku sprawdzonych dostawców. Proponujemy uchwyty w wielu rozstawach oraz pokryciach galwanicznych, dostępne na magazynie oraz asortyment na zamówienie.

więcej

Wieszaki

Oferujemy wieszaki w różnych wzorach, rozmiarach i wykończeniach kolorystycznych, doskonale spełniające swoje funkcje w garderobach, łazienkach czy przedpokojach.

więcej

Zawiasy

Oferujemy zawiasy, które wyróżniają się solidnością wykonania, niezawodnością oraz dużą regulacją. Charakteryzują się dużym stopniem bezpieczeństwa. Gwarantujemy doradztwo i fachową pomoc w zakresie wyboru najbardziej optymalnego rozwiązania do Państwa potrzeb.

więcej

Prowadnice

Sprawdzone systemy szuflad i prowadnic, jakie Państwu oferujemy zapewniają delikatne i ciche działania oraz wysoki komfort ruchu. Bogata oferta zadowoli najbardziej wymagającego klienta odnośnie wzornictwa i zastosowania systemów.

więcej

Wyroby z drutu

Nowoczesne systemy przechowywania nie tylko pomogą zaoszczędzić ale także stworzą przestrzeń. Proponowane przez nas rozwiązania są innowacyjne i śmiałe, oferujemy kosze, carga, wyposażenie szaf i systemy półek.

więcej

Osprzęt mebli biurowych

Kontenery biurowe oraz ich wyposażenie, organizacje szaf biurowych, segregatory na akcesoria biurowe oraz przepusty kablowe.

więcej

Oświetlenie

Nowoczesne systemy oświetlenia meblowego wśród których znajdują się oprawy halogenowe, LED, zasilacze i wyłączniki.

więcej

Nogi

Bogate i nowoczesne wzornictwo nóżek meblowych, zróżnicowane wysokości i wykończenia kolorystyczne. Funkcjonalność i szerokie zastosowanie kółek i rolek do mebli.

więcej

Akcesoria do szafek

Proponowane przez nas podnośniki do frontów, teleskopy i zawieszki zapewniają różnorodność projektowania, komfort ruchu szafek górnych, prosty i nieskomplikowany montaż.

więcej

Zamki meblowe

Zamki centralne, żaluzjowe, do drzwi szklanych oraz standardowe zamki do frontów.

więcej

Mocowania

Elementy łączeniowe, kątowniki montażowe, amortyzatory

więcej

Wkręty

Oferujemy rozwiązania idealnie dopasowane do Państwa potrzeb, elementy złączne o uniwersalnym zastosowaniu.

więcej

Drzwi przesuwne

Systemy do drzwi składanych i przesuwnych w różnych wariantach prowadzeń umożliwiają realizację projektów dla wszystkich programów mebli. Skrzydła drzwi różnych rozmiarów oraz wykonane z różnych materiałów poruszane są niezwykle komfortowo.

więcej

Systemy rurowe

Proponujemy naszym odbiorcom artykuły wyposażenia sklepów, które cechują się nowoczesnym wzornictwem oraz wysoką jakością oraz systemy balustrad – łatwych w montażu, o ponadczasowym wglądzie.

więcej

Obrzeża do płyt

Rynek meblarski intensywnie wykorzystuje obrzeża z tworzyw sztucznych jako element wykończeniowy krawędzi płaszczyzn mebli. Zastosowane w wykończeniu mebla obrzeże doskonale podkreśla jego linię oraz smak producenta, dbającego o najwyższą jakość i estetykę wyglądu oferowanego mebla.

więcej

Listwy aluminiowe

Dzięki połączeniu aluminium ze szkłem, plexi lub laminatami meble nabierają niepowtarzalnego charakteru nie tracąc przy tym nic na swojej funkcjonalności.

więcej

Chemia

Szeroka oferta klejów, środków czyszczących i preparatów do retuszu uszkodzeń.

więcej